sobota - 1 V

10:45 w intencji wynagradzającej
17:00 Osiecznica - za zmarłych Jana, Rozalię, Stanisława Pietrzak i Józefa Stysiaka
18:00 Bielów - za Parafian

niedziela - 2 V - 5 Niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice -  za Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłą Martynkę Hochenzy i Nikolę Krysiak
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Doroty i Tomasza Janaś w 30 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Romana i Kazimierę Grzelak

poniedziałek - 3 V - Uroczystość NMP Królowej Polski

  8:30 Czetowice -  za Parafian Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłych dziadków Zofię i Stefana Surdyk, Marię i Jana Taciak oraz wszystkich zmarłych z rodzin Surdyk i Taciak
11:30 Osiecznica - w int OSP
13:00 Skórzyn - za zmarłych Marię i Tadeusza Niemiec

wtorek - 4 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

środa - 5 V

17:00 - za dusze czyśćcowe

piątek - 7 V

17:00 - za Parafian

sobota - 8 V - święto patronalne ku czci św. Stanisława Bpa i M.

11:00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

16:00 Łochowice - za zmarłych Stanisława, Annę, Zuzannę Kijewskich oraz Eulalię, Janinę i Kazimierza
17: 00 Bielów - w intencji Parafian
18:00 Skórzyn - w intencji Parafian


niedziela - 9 V - 6 niedziela wielkanocna - I Komunia święta

  8:30 Czetowice - w intencji Parafian
10:00 Osiecznica - w intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej

poniedziałek - 10 V 

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców
18:00  Łochowice - za zmarłego Grzegorza Lewandowskiego - w miesiąc po śmierci

wtorek - 11 V
17:00 - w intencji Parafian

środa - 12 V

17:00 - za zmarłych Irenę, Karola, Gintera, Jadwigę i Wiktora
18:00 Skórzyn - za zmarłą Władysławę Styczyńską - w miesiąc po śmierci

czwartek - 13 V
17:00 - w inntencji Parafian
 

piątek - 14 V
15:00 ślubna
17:00 - za zmarłych Reginę i Romana Biernackich
18:00 Łochowice - za zmarłego Edwarda Hałas - w miesiąc po śmierci

sobota - 15 V

17:00 Osiecznica - za zmarłego Andrzej Handzełko w 7 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodz. Handzełko i Poręba
18:00 Bielów - za zmarłych Renatę i Wojciecha Puzerewskich, Marię i Henryka Kozdój oraz Stanisława Narolskiego

niedziela - 16 V - Wniebowstąpienie Pańskie

  8:30 Czetowice - za zmarłego Stanisława Podsiadło oraz rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - w intencji Fabiana w 18 rocz. urodzin
11:30 Osiecznica - za zmarłych Janinę, Stanisława, Henryka, Kazimierza, Teresę, Gabryjela i Reginę Pałasz oraz Stanisławę i Jakuba Dogoda
13:00 Skórzyn - w intencji pp. Wiesławy i Jana Kołoszyc w 40  rocz.ślubu

poniedziałek - 17 V

17:00 -  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 18 V

17:00 - za zmarłych Józefa w 31 rocz śmierci, Helenę i Alinę Przybylskich

środa - 19 V

17:00 - za zmarłęgo Stanisława Nowickiego, Marię, Józefa i Ryszarda Mrówka

piątek - 21 V

17:00 - za zmarłego Zygmunta w 8 rocz. śmierci
18:00 Łochowice - za zmarłych Krawiec, Polak, Frencel i Trościanko

sobota - 22 V

17:00 Osiecznica - za zmarłą Jadwigę Fijałkowską ow 2 rocz. śmierci oraz zmarłych Jana, Jerzego, Wiesława, Krystynę, Kazimierza, Ewę i Mariannę
18:00 Bielów - rez. Akacjowa 6

niedziela - 23 V - Zesłanie Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - za zmarłe Grażynę Bartkowiak oraz Teresę Gielnik z okazji dnia mamy
10:00 Łochowice - rez. Rogowscy
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila z okazji imienin - int od Matek Różańcowych
13:00 Skórzyn - w 7 urodziny Tymona

poniedziałek - 24 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 25 V

17:00 - 

środa - 26 V

17:00 - za zmarłego Pawła Janowskiego w 1 rocz. śmierci

piątek - 28 V

17:00 - za zmarłych z rodziny Bajon

sobota - 29 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych Andrzeja, Gabrielę, Annę Kozdój oraz Jolantę Tomczyk
18:00 Bielów - 

niedziela - 30 V - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - int. ze Słonecznej 90
11:30 Osiecznica - za zmarłych z rodzin Łuszczyków i Krawczyków
13:00 Skórzyn  - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

poniedziałek - 31 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców